Print this page

ЗАКАРПАТТЯ ЧУДОВЕ ЗАВЖДИ!

збірний тур, 4 дні/3 ночі, Мукачево    

                             2600 грн. з людини                             

Початок  – щосуботи
      Збірний тур відбудеться при наявності хоча б двох туристів.

 Можливе і суто індивідуальне обслуговування двох туристів на легковому автомобілі – тоді вартість тура становить 3000 грн. з людини.

 

1 день, субота
- Зустріч групи біля вагона поїзда на ст. Мукачево. 
- 10:00*- 13:00* – Екскурсія “Місто над Латорицею”. Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1121 років) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають бажання, потерши бронзовий ґудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича.
- Трансфер до готелю. Розміщення у готелі (при наявності вільних місць — не чекаючи розрахункової години ще до екскурсії).
- Екскурсія “Романтика графського палацу”.  Туристи відвідають маєток мисливського палацу австрійських графів Шьонборн в урочищі Берегвар (нині — санаторій “Карпати”), де злічать усі його вікна, димарі, двері і вежі, із здивуванням згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись з Джерела Краси. Тут можна досхочу нафотографуватися весною — серед квітів сакури і магнолії, влітку — в зелені дубів, восени — у червоно-золотому різнобарв`ї буків, узимку — серед засніженої зелені смерек…

- Вільний час. Ночівля.

2 день, неділя
- 07:30 — Сніданок у готелі.
- 08:00 — 18:00 — Факультативно пропонується екскурсія “Синевир” (350 грн+ вхідні квитки)Гірське озеро Синевир, яке називають в народі Морським оком — це одне з семи природних чудес України. Маршрут до нього проходить через Вулканічний, а потім між Полонинським і Водороздільним хребтами Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, живописний водопад Шипот, на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі скуштують мінеральної води прямо з джерела.
Увага! Взимку
можлива заміна екскурсії “Синевир” виїздом на один з гірськолижних курортів: г. Плай (с. Плав`є); г. Гимба (с. Пилипець); г. Красія (с. Вишка). Катання на лижах, відпочинок. 
- Вільний час. Ночівля.


3 день, понеділок
08:30 – Сніданок у готелі.
10:00 — 16:00 —Екскурсія «Угорський чардаш».
На Закарпатті є містечко Берегово, де мешкають переважно угорці. Під час екскурсії відбудеться знайомство з видатними пам’ятками Берегсаса, історією, національними традиціями, культурою закарпатських угорців. Прикраса центру цього містечка – середньовічний собор Воздвиження Чесного Хреста з сонячним годинником, старовинна реформатська церква із зірочкою замість хреста на шпилі, помпезна будівля Королівського суду, «горбатий міст» – найстаріший на Закарпатті… У цьому місті можливе купання в басейні з термальною мінеральною водою і дегустація кращих закарпатських вин у справжньому підвалі. А ще в Берегово можна за додаткову плату продегустувати найкращі закарпатські вина в цьому трьохсотрічному “Старому підвалі”. Таких підвалів на вулиці Виноградній було колись близько двохсот і їх називали «господарськими». Дегустацію проводить справжній винороб, який знає не тільки толк у вині, а й приховану істину у ньому … У цьому місті можна ще й скупатися в басейні з термальною мінеральною водою.
- Вільний час. Ночівля. 

19:00 – 21: 00 —Факультативно пропонується атракція “Закарпатський вечір у Замку Кохання” . У програмі вечора — екскурсія по дорозі, яка вела з перевалу Руські ворота до замку Сент-Миклош XVст. Ви побачите Чинадієвський замок при факелах, мерехтливе світло яких вихопить з мороку століть таємниці і загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і спокусливих красунь. Ви навчитеся танцювати угорський танець Чардаш, розучите декілька народних закарпатських пісень, спробуєте бограч — національне угорське блюдо, зап’єте його вином із закарпатських підвалів. І усе це під аккомпанемент угорських, словацьких, русинських пісень у виконанні багатонаціонального ансамблю.

4 день, вівторок
– 08:30 — Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
– 
09:00* – 16:00* —Екскурсія «Унгвар — древній град». На західній околиці України на кордоні із Словаччиною розташувався Ужгород — обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і пам’ятниками архітектури, що добре збереглися. Екскурсанти познайомляться з історичним центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам’ятники Ліхтарнику, Миколайчику, Ференцу Листу, католицьку церкву св. Георгія, кафедральний греко-католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної общини іудеїв. Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. Це єдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орільонами. Тут же, в залі зброї краєзнавчого музею, туристи побачать прекрасні його зразки серед яких дворучний меч XVI століття, списи, алебарди, кіраси, шпаги, і навіть особиста шабля Стефана Баторі, який переміг колись війська самого Івана Грозного. З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури і побуту.
- 16:00* – Трансфер до залізничного вокзалу.

- Самостійний від’їзд.

У вартість включено:
- Проживання в стандартному номері одного з готелів: “Вишневий сад”, “Ретро” або “Аполлон” – 3 ночі;
– Харчування - 3 сніданки;
– Екскурсійне та транспортне обслуговування – за програмою;
- Комісія турагентствам.

Додатково оплачується:
- Вхідні квитки  в Мукачівський замок «Паланок» –
40/20 грн., на територію сан. «Карпати» і в мисливський замок графів Шенборнів – 15/10 грн, в Ужгородський замок – 45/35/20 грн., в музей Народної архітектури та побуту –35/25/15 грн. 

Пропонується факультативно:
- Екскурсія “Синевир”- 350 грн.+ вхідні квитки у заповідник Синевирське озеро – 15/5 грн., на водопад Шипот – 10/5 грн.
- Атракція «Закарпатський вечір у Замку Любові» – 350 грн. (при групі не меншніж 30 чол.).
– Купання в басейні з термальною мінеральною водою 1 година:  УСБ "Закарпаття" – 80/30/20 грн.2 год 130/30/20 або "Жайворонок"  1 год – 160 грн., 2 години180 грн.
– Дегустація вина в Берегові – від 80 грн.
– Прокат гірськолижного спорядження (100-150 грн.),  послуги підйомника ( 100/60 грн.).


Примітка – час, зазначений  значком *, залежить від часу приїзду та від`їзду туристів. 


Тел. для   зв`язку: 050-950-90-90,050-901-48-22, 098-903-12-24

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…