Print this page

 

 

«Вихідні на Закарпатті»

Збірний тур. 2 дні/1 ніч, субота-неділя.

Вартість туру: 1250 грн (від 3 туристів)

У вартість включено: 1 ніч в готелі (10 хвилин від центральної пішохідної  частина міста), 1 сніданок, 2 екскурсійні дні інформаційна підтримка туристів  у всі дні туру.

Контакти для інформації і замовлення:

0509014822,  0989031224 – Ігор

1 день,  Субота
Зустрічаємо групу на залізничному вокзалі Мукачево.

- Екскурсія «Місто над Латорицею». На нас чекає знайомство  «май ліпшим варишом» (найкращим містом) – Мукачевом та перлиною європейської фортифікації –замком «Паланок». Під час екскурсії ми побачимо середньовічні та модерні  храми різних конфесій, бароковий палац,  Ратушу. По фотографуємо і потремо бронзових  гусей, святих, сажотруса, кельтів, князів. Шенборни, Зріні, Ракоці, Коріатовичі, Мункачі з усіма їх титулами і досягненнями відкриються нам у неповторній розповіді екскурсовода. (3.5 години)

-13:00 - 18:00 -Факультативно за додаткову плату пропонується (якщо виходить по часу) виїзд  від готелю до м. Берегова у басейн з термальною мінеральною водою «Жайвронок» (2 години - 200/100 грн).  Візьміть купальники, шльопанці, рушники.  


2 день,  Неділя
-06:45/07:30 – Сніданок. Виселення з готелю.

                        Екскурсія «Лумшори + Унгвар древній град» або «Синевир + Шипот»

- 08:30-19:00 –  Екскурсія «Лумшори + Унгвар древній град».
Руїни двох середньовічних замків, пам’ятник легендарному листоноші  Федору Фекете,  живописні пейзажі сіл у підніжжі Вулканічного хребта – далеко не все, що ми побачимо дорогою до Лумшор. В самій світовій «столиці чанів» ми зможемо на собі випробувати цілющий ефект цього чудо-казана поварившись у сірководневій воді та освіжившись в р. Туриця. Альтернативою чанам можуть стати мальовничі водоспади і чай з полонинських трав в колибі (10:30). Після див природи і рекреації слід підкріпитися – ми рекомендуємо корчму  «Підкова» (12:30) де здійснимо справжню гастро-екскурсію закарпатськими стравами (15 страв + узвар та сливовиця) під акомпанемент народних пісень. Після обіду на нас чекає найменший і найзахідніший обласний центр України – Ужгород. Легендарний Ужгородський замок, що дав назву цілій європейській країні, майже три десятки міні-скульптур(кожна зі своєю «Великою історією), атмосферна вулиця Корзо – де  найбільша концентрація «крафтового пива на квадратний метр», величний Хрестовоздвиженський  кафедральний греко католицький собор XVIIст, багато затишних кав’ярень, чеський квартал та багато-багато іншого, що ви відкриєте для себе у місті над Ужем. За додаткову плату можна продегустувати найкращі закарпатські вина в старовинному винному підвалі  "Шардоне" (18:00).

Або

- 07:30 – 18:45 - Екскурсія  «Синевир+ Шипот». 
Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, мальовничий водоспад Шипіт (10/5 грн), на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі спробують мінеральної води прямо з джерела і будуть здивовані як старовинної дерев'яної церквою так і суворим побутом сучасних горян. Якщо вистачить часу, сил і грошей - туристи можуть навіть піднятися на крісельному гірськолижному підйомнику до неймовірних красот Боржавських полонин, які відкриваються з гори Маковиця. По дорозі до озера Синевир можна побачити бурих ведмедів, що живуть в оточеному надійною огорожею лісі єдиного в Україні реабілітаційного центру. (якщо дозволяє час). Гірське озеро Синевир, яке називають в народі Морським оком - це одне з семи природних чудес України, яке знаходиться на висоті 989 м.н.рм. 

-Трансфер на залізничні вокзали ст. Воловець, Мукачево.
- Самостійний від`їд.


У вартість входить:
Екскурсійно-транспортне обслуговування за програмою, 1 ніч в готелі, 1 сніданок.

Додатково оплачуються:
Вхідні квитки у Замок Паланок – 40/20 грн  Ужгородський замок – 45/35/25 грн, Басейни з термальною мінеральною водою  «Жайворонок» – 200 грн/особа, 2 години. «НПП» Синевир – 25/10 грн/особа, РЦ Бурих ведмедів - 25/10 грн/особа, Водоспад «Шипіт» - 10/5 грн.

Факультативно пропонується:
- Дегустації:
1.«Кельтський двір» – 200 грн/особа,
2. Екскурсія-дегустація «Мукачево з ароматом кави» - 100 грн/особа,
3. «Шардоне» - 100 грн/особа – вино, 200 грн/особа – вино+сир, третій день
4. Дегустація закарпатських страв у «Підкові»  під акомпанемент народних пісень  – 210 грн/особа.
- Чани: 220 грн/особа.
- Підйомник: 100 грн/особа.  


*Ціни вхідних квитків і  дегустацій дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!

**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.


 Контакти для інформації і замовлення: 0509014822,  0989031224 – Ігор

 

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…