ЗАКАРПАТТЯ ЧУДОВЕ ЗАВЖДИ.
А У ТРАВНІ - ОСОБЛИВО…

НАРЦИСИ –КРАСА ЗАКАРПАТТЯ
4 дня / 3 ночі
05.05.- 08.05.2018
           збірний тур для індивідуальних туристів, Мукачево
3000 грн.

1 день, 05.05.2018
- Прибуття в м. Мукачево на поїзді № ?, вагон ? Зустріч групи біля вагона поїзда на ст. Мукачево. 
- Екскурсія “Місто над Латорицею”. Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1121 років) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивовижною історією та архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають бажання, потерши бронзові ґудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича.
- Трансфер до готелю. Розміщення у готелі «Аметист».
- 20:00 – 23:00 -Факультативно пропонується   Атракція «Закарпатський вечір в Замку кохання»- 350 грн.*
У програмі вечора — екскурсія по дорозі, яка вела з перевалу Руські ворота до замку Сент-Міклош XVст. Ви побачите Чинадієвський замок при факелах, мерехтливе світло яких вихопить з мороку століть таємниці і загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і спокусливих красунь. Ви навчитеся танцювати угорський танець Чардаш, розучите декілька народних закарпатських пісень, спробуєте бограч — національне угорське блюдо, зап’єте його вином із закарпатських підвалів. І усе це під акомпанемент угорських, словацьких, русинських пісень у виконанні багатонаціонального ансамблю.

2 день, 06.05.2018
- 07:30 – Сніданок в готелі. Вільний день.
Факультативно за додаткову плату пропонується:
- 08:00 - 20:00 -  Екскурсія “Озеро Синевир та водопад Шипот”. Гірське озеро Синевир, яке називають в народі Морським оком — це одне з семи природних чудес України. Маршрут до нього проходить звивистими дорогами Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, живописний водоспад Шипот, на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі скуштують мінеральної води прямо з джерела та будуть здивовані як старовинною дерев’яною церквою так і суворим побутом сучасних верховинців. При бажанні тут можна побачити навіть бурих ведмедів, які живуть в оточеному надійною огорожею лісі єдиного в Україні реабілітаційного центру. Якщо вистачить часу, сил і грошей – туристи можуть навіть піднятися на  крісельному гірськолижному підйомнику до неймовірних красот Боржавських полонин, які відкриваються з гори Гимба і там, наверху, відчути себе справжніми горцями, попиваючи гарячий чай у «Чайовні» над прірвою.

3 день, 07.05.2018
- 07:30 – Сніданок в готелі.
- 08:00 - 20:00 – Екскурсія “Квітуче Закарпаття”.  Маршрут пройде вздовж найбільшої Закарпатської ріки Тиси та її притоки Ріки. Туристи продегустують різні сорти сиру  на сироварні в селі Іза (тут можна погладити вівцю, сфотографуватися з козлом або конем). Село Іза — ще й знаменитий центр лозоплетіння, туристи будуть здивовані майстерністю його жителів,  куплять тут сувеніри на пам`ять. Туристи відвідають Долину нарцисів — єдине місце в Європі, де в дикій природі на рівнині росте і на початку травня цвіте нарцис вузьколистий. В місті Хуст, яке колись було столицею Карпатської України, побачать будівлю Карпатської Січі, будинок Президента… Перед оточеною оборонними мурами церквою  ХIV століття важко втриматись від захвату! Побачать туристи і Замкову гору з руїнами могутнього Хустського замку, який належав колись навіть предку славнозвісного Дракули. Подальший маршрут пройде через с. Велика Копаня з його Джерелом близнюків, повз руїни Королевського замку Ньолаб, через м. Виноградово (в минулому – Севлюш), де подорожуючі побачать руїни замку Канко ХIV сторіччя, палац барона Перені, старовинні церкви різних конфесій, пам`ятник Виноробу, квітучі сади самого теплого району Закарпаття.
А якщо група буде дисциплінованою, а погода - сприятливою і вистачить часу - сюрпризом будуть дві поруч стоячі церкви в угорському селі Четфолво: реформатська ХVII століття з найвищою в Україні дерев'яною дзвіницею і сучасна католицька незвичайно модерних обрисів.
І ось, нарешті, дорога приведе в село Косонь, де можливе купання в басейнах з термальною мінеральною водою і відпочинок в різноманітних лазнях оздоровчого комплексу "Термальні води Косино" зніме всю втому цього довгого дня, залишивши тільки незабутні враження.

4 день, 08.05.2018
- 08:00 – Сніданок в готелі. Виселення з готелю.
- 09:30 — 17:00-
Екскурсія «Унгвар — древній град». На західній околиці України на кордоні із Словаччиною розташувався Ужгород — обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і пам’ятниками архітектури, що добре збереглися. Екскурсанти познайомляться з історичним центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам’ятники Ліхтарнику, Миколайчику, Ференцу Листу, католицьку церкву св. Георгія, кафедральний греко-католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної общини іудеїв. Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. Це єдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орільонами. Тут же, в залі зброї краєзнавчого музею, туристи побачать прекрасні його зразки серед яких дворучний меч XVI століття, списи, алебарди, кіраси, шпаги, і навіть особиста шабля Стефана Баторі, який переміг колись війська самого Івана Грозного. З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури і побуту. 
-
Трансфер групи до залізничного вокзалу Мукачева або Ужгорода. 
- Самостійний від’їзд.

У вартість включено:
- Проживання в готелі: «Ретро» – 3 ночі;
– Харчування – 3 сніданки;
– Екскурсійне та транспортне обслуговування – за програмою;
- Комісія турагентствам.

Додатково оплачується:
- Вхідні квитки з дорослого /студента/школяра в Мукачівський замок «Паланок» – 40/20 грн., на територію сан. «Карпати» і в мисливський замок графів Шенборнів – 15/10 грн, в Ужгородський замок – 45/35/20 грн., в музей Народної архітектури та побуту – 35/25/15 грн., в Долину нарцисів 25/15/10 грн.

Пропонується факультативно(грн):
- Атракція «Закарпатський вечір у Замку кохання» – 3 години, 350 (при групі не менш ніж 30 чол.)
- Екскурсія
“Озеро Синевир та водопад Шипот” – 350+ вхідні квитки в заповідник “Синевир” — 15 /5, на водоспад Шипот — 10 /5 .
-
Під час планової екскурсії «Квітуче Закарпаття»: дегустація сиру - 55/55 грн, відвідування басейну з термальною мінеральною водою "Термальні води Косино" - 350/0 (до 150 см) + 40 вартість шафи

*Примітка – вартість вхідних квитків дано на сьогоднішній день і може змінюватись.


Тел. : 050-950-90-90, 050-901-48-22, 098-903-12-24


Контакти

МКП "Екскурсія"
89600, Україна, Закарпатська обл., 
м.Мукачево,       пл.Федорова, 4
                            вул. Я. Мудрого, 32/2

infoЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(03131) 2-15-73, (050) 950-90-90, (050) 373-21-26

ЗАКАРПАТТЯ для всього світу!

Весь світ для ЗАКАРПАТЦІВ!

Карта google офісів

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…