Фестиваль молодого вина
«ЗАКАРПАТСЬКЕ БОЖОЛЕ – 2019»

Груповий тур – 2 дня /1 ніч  

Традиційно дата проведення фестивалю приблизно збігається зі святом молодого вина ” Божоле ” у Франції ,звичай святкування якого походить з 19-го століття. Молоде вино завдяки своєму невеликого терміну приготування дарує своїм шанувальникам неповторні смак і легкість. На святі обіцяють багато сортів молодого вина, закуски і різні атракціони. Атрибутом фестивалю вже традиційно стане спеціальний бокал. Крім того, це свято славиться: народною дегустацією (люди самі оцінюють напої ) і оригінальним способом обрання кращого винороба (голосування проводиться за допомогою карти, отриманої при купівлі певного сувеніра). У програмі фестивалю також і різноманітні святкування, конкурси та ігри. Фестиваль пройде в підвалах колишнього готелю ” Совине гніздо” (як і позаторік).

Вартість туру нетто на 1 туриста, грн.

16+1 24+1 40+2
965 810 945

1 день

- Зустріч групи на ст. м. Мукачево у вагона № поїзда № . Трансфер в готель.
- Розміщення в готелі.
-
Екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім ( 1120 років) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже всіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво – Печерську лавру, загадають бажання, потерши бронзові ґудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича, познайомляться з історією і життям діючого Свято – Миколаївського жіночого монастиря.
– Кельти, гали, друїди … Ці слова найчастіше пов’язують з Шотландією, Ірландією чи Францією, а між тим, в жилах мукачівців теж тече кров цього гордого народу – з третього століття до нашої ери між горами Галиш і Ловачка знаходився самий східний кельтський опідум в Європі.
-
Пропонуємо факультативно дегустацію фруктових паленок і настоянок (сливовиця, кедровка, черешнівка, дічковка, хурмовка…), а також кількох видів вермуту приготовленого на трьох десятках трав в дегустаційному залі ” Кельтський двір під Ловачкою” . Дегустація проходить в старовинному сорока п`яти метровому підвалі біля підніжжя Ловачки , на схилах якої вже більше ніж 500 років вирощують виноград.

- Ночівля.

2 день

- 08:30 – Сніданок в готелі.
- 09:00-16:30 -
Екскурсія ” Унгвар – древній град”. На західній околиці України на кордоні зі Словаччиною розташувався Ужгород – обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і добре збереженими пам’ятками історії та архітектури. Екскурсанти познайомляться з центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо , пам’ятники ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Лісту, католицьку церкву св. Георгія, кафедральний греко- католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної громади. Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. Це єдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орільонамі. Тут же , в залі зброї краєзнавчого музею, туристи познайомляться з прекрасними його зразками серед яких дворучний меч XVI століття, піки, алебарди, кіраси, шпаги, і навіть особиста шабля Стефана Баторі, що переміг колись самого Івана Грозного… З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури та побуту.
- 11:00-14:00 – Перерва в екскурсії. Участь у традиційному фестивалі молодого вина ” Закарпатське божоле – 2017».
- 16:30 – Трансфер до залізничного вокзалу в Мукачеві.
- Від’їзд на поїздах № …

У вартість включено:
- Проживання у готелі « Вишневий сад » , «Ретро» , «Аполлон» – 1 ніч
- Харчування – 1 сніданок ;
- Екскурсійне та транспортне обслуговування.

Додатково оплачується ( грн) :
- Вхідні квиток в Мукачівський замок « Паланок» -40/20 ,Ужгородський замок- 45/35/20, Музей народної архітектури та побуту - 35 /25/15 .

Факультативно пропонується:

- дегустація в “Кельтскому дворі” – 200 грн.

Тел.: (050) 950-90-90, (050) 901-48-22, (098) 903-12-24

807965
Festival Zakarpatske Bogole 2
Zakarpats'ke Bozhole (Anderver.livejournal.com)   Bez Ap
Фестиваль молодого вина “Закарпатське Божоле” (листопад)
Фонарщик
замок паланок
паланок
ужгородський замок

Контакти

МКП "Екскурсія"
89600, Україна, Закарпатська обл., 
м.Мукачево,       пл.Федорова, 4
                            вул. Я. Мудрого, 32/2

infoЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(03131) 2-15-73, (050) 950-90-90, (050) 373-21-26

ЗАКАРПАТТЯ для всього світу!

Весь світ для ЗАКАРПАТЦІВ!

Карта google офісів

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…