Фестиваль меду та вина «СОНЯЧНИЙ НАПІЙ – 2019»
Груповий тур   - 2 дня/1 ніч

Фестиваль меду і вина «Сонячний напій» – це традиційний весняний фестиваль для Закарпаття, який уже 16 років поспіль збирає найкращих виноробів і бджолярів! Тут ви зможете покуштувати вишукані сорти закарпатських вин, спробувати справжній мед, придбати смачний сир, який чудово поєднується з винними напоями, і, звичайно ж, купити різні сувеніри та подарунки для друзів і близьких. Подія відбудеться недалеко від Липовій алеї , на Набережній Незалежності, якраз в період цвітіння сакури . В рамках фестивалю також пройде і церемонія нагородження в номінаціях за краще «Червоне вино», «Десертне вино», «Біле вино» і «Медовуху».

Вартість туру нетто на 1 туриста, грн.

при розміщенні в готелях “Ретро”“Аметист”, “Аполлон”

Кількість днів/ночей, харчування Кількість туристів / вартість на 1 людину
16+1 24+1 40+2

2 дні / 1 ніч,
1 сніданок

Готель економ класу “Аметист”, “Аполлон” - “Аметист”, “Аполлон” - “Аметист”, “Аполлон”
810 965 - 810 - 945

 1 день

-Зустріч групи на ст. м. Мукачево у вагона № поїзда № . Трансфер в готель.
- Розміщення в готелі.
-
Екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім ( 1121 років) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже всіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво – Печерську лавру, загадають бажання, потерши бронзові ґудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича, познайомляться з історією і життям діючого Свято – Миколаївського жіночого монастиря.
Кельти, гали, друїди … Ці слова найчастіше пов’язують з Шотландією, Ірландією чи Францією, а між тим, в жилах мукачівців теж тече кров цього гордого народу – з третього століття до нашої ери між горами Галиш і Ловачка знаходився самий східний кельтський опідум в Європі.
- Пропонуємо факультативно дегустацію фруктових паленок і настоянок (сливовиця, кедровка, черешнівка, дічковка, хурмовка…), а також кількох видів вермуту приготовленого на трьох десятках трав в дегустаційному залі ” Кельтський двір під Ловачкою” . Дегустація проходить в старовинному сорока п`яти метровому підвалі біля підніжжя Ловачки , на схилах якої вже більше ніж 500 років вирощують виноград.
- Ночівля.

 2 день
- 08:30 – Сніданок в готелі.
- 09:00-16:30 -
Екскурсія ” Унгвар – древній град”. На західній околиці України на кордоні зі Словаччиною розташувався Ужгород – обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і добре збереженими пам’ятками історії та архітектури. Екскурсанти познайомляться з центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо , пам’ятники ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Лісту, католицьку церкву св. Георгія, кафедральний греко- католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної громади. Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. Це єдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орільонамі. Тут же , в залі зброї краєзнавчого музею, туристи познайомляться з прекрасними його зразками серед яких дворучний меч XVI століття, піки, алебарди, кіраси, шпаги, і навіть особиста шабля Стефана Баторі, що переміг колись самого Івана Грозного… З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури та побуту.
-11:00-14:00 – Перерва в екскурсії. Участь у традиційному фестивалі меду та вина ” Сонячний напій– 2019».
- 16:30 – Трансфер до залізничного вокзалу в Мукачеві.
- Від’їзд на поїздах № …

У вартість включено:
- Проживання у готелі « Вишневий сад » , «Ретро» , «Аполлон» – 1 ніч
- Харчування – 1 сніданок ;
- Екскурсійне та транспортне обслуговування.

Додатково оплачується(грн):
- Вхідні квитки в Мукачівський замок « Паланок» -40/20, Ужгородський замок- 45/35/20 , Етнографічний музей- 35/25/15 .

Факультативно пропонується:
- дегустація в “Кельтському дворі” – 200 грн.Тел.: (050) 950-90-90, (050) 901-48-22, (098) 903-12-24

6 Фестиваль вина та меду “Сонячний напій” (квітень травень)
SN Zast
Festival 199 0
P 40534 1 Slidertop2
Фонарщик
замок паланок
паланок
ужгородський замок

Контакти

МКП "Екскурсія"
89600, Україна, Закарпатська обл., 
м.Мукачево,       пл.Федорова, 4
                            вул. Я. Мудрого, 32/2

infoЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(03131) 2-15-73, (050) 950-90-90, (050) 373-21-26

ЗАКАРПАТТЯ для всього світу!

Весь світ для ЗАКАРПАТЦІВ!

Карта google офісів

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…