ЗАКАРПАТСЬКІ 
РІЗДВЯНІ ПРИГОДИ-2019

Збірний тур. 4 дні/3 ночі, 04.01.2019 - 07.01.2019

 

Вартість туру:  2 995 грн
Діти 5-12 років:  2795 грн

У вартість включено: 3 ночі в готелі «Ретро» (10 хвилин від центральної пішохідної  частина міста), 3 сніданки, 3 екскурсійні дні, 2 дегустації, інформаційна підтримка туристів всі 4 дні.

Передбачена комісія та знижки.

Контакти для інформації замовлення: 05090148220989031224 – Ігор

 

 Програма туру

1 день, 04.01.2019

- 08:05 – Зустріч з поїзда №29 з Києва на залізничній станції м. Мукачева. Вагон №
– 09:30 – 11:30 - Екскурсія "Романтика графського палацу". Туристи побувають на території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнов (нині — санаторій "Карпати"), спробують злічити усі його вікна, димарі, двері і вежі, із здивуванням згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись з Джерела Краси, досхочу нафотографуются серед квітів сакури і магнолії навесні, в зелені дубів влітку, червоно-золотому різнобарв`ї буків восени, засніженою зеленню смерек узимку.

-12:52 – Зустріч поїзда на залізничній станції м. Мукачева. Поїзд №46, вагон №

-13:00 – 14:30 – Заселення в готель

-14:30 – 17:30Екскурсія «Місто над  Латорицею».
  Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1122 р.) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов'язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам'ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають бажання, потерши бронзові Гудзик сажотруса і палець князя Федора Корятовича.

- 20:00 – 23:00 - Факультативно за додаткову плату пропонується атракція "Закарпатський вечір в Замку кохання" .
У програмі вечора — екскурсія дорогою, яка вела з перевалу Руські ворота до замку Сент-Миклош XVст. Ви побачите Чинадіївський замок при факелах, мерехтливе світло яких вихопить з мороку століть таємниці і загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і спокусливих красунь. Ви навчитеся танцювати угорський танець Чардаш, розучите декілька народних закарпатських пісень, спробуєте бограч — національне угорське блюдо, зап’єте його вином із закарпатських підвалів. І усе це під акомпанемент угорських, словацьких, русинських пісень у виконанні багатонаціонального ансамблю.

 

2 день, 05.01.2019

-07:00 – Сніданок в готелі.
- 08:00 – 19:00 – Екскурсія «Смачний Севлюш». По дорозі до м. Виноградів туристи зможуть побачити ряд регіональних цікавинок — знамениті озера Мукачівщини та Іршавщини, “долину теплиць” поблизу Сільця та понад столітній млин у с. Великі Ком`яти.

Поблизу міста Виноградів туристи відвідають ферму «Карпатський буйвіл», де займаються відновленням популяції карпатських буйволів та виробництвом молочних продуктів, які ми і продегустуємо. У Виноградові (у минулому Севлюш) туристів зустріне «парад церков» різних конфесій ХV -ХVІІ століть, руїни замку Канко ХIV століття, палац барона Перені, знаменитий пам'ятник виноробу.

Тепер ми відвідаємо Єдиний в Україні дегустаційний зал лекварю (традиційне угорське повидло), що знаходиться у селі Ботар. Туристи спробують шість видів леквару з лісових ягід, запивши все яблучним соком. Крім того на цьому господарстві вирощують незвичайних волохатих свиней-мангалиць. М’ясо цих поросят  вважається надзвичайно корисним. Наскільки воно смачне – ми переконаємося скуштувавши м’ясну нарізку –3 сорти ковбас та сало з мангалиці і 50 грам традиційної закарпатської паленки.
   По дорозі в Бене ми перетнемо найбільшу річку Закарпаття – могутню Тису, проїдемо вздовж Угорсько-Українського кордону, побачимо знаменитого Вилоцького турула та «Соляний дім» XVст., в с.Четфолво зробимо  фото, де в одному кадрі буде старовинна  реформатська церква з найвищою в Україні дерев'яною дзвіницею і сучасна католицька- незвичайно модерних обрисів, побачимо й середньовічну оборонну церкву в с.Бене.

По дорозі в Берегово туристи побачать сади найтеплішого району Закарпаття та  знаменитий Мужіївський золоторудник, В Берегові ми відвідаємо басейни з термальною мінеральною водою «Жайворонок».
  А ще в Берегові можна за додаткову плату продегустувати найкращі закарпатські вина в трьохсотрічному "Старому підвалі (19:30). Таких підвалів на вулиці Виноградній було колись близько двохсот і їх називали «господарськими».  Дегустацію проводить справжній винороб, який знає не тільки толк у вині, але й істину в ньому приховану ...

3 день, 06.01.2019

- 08:00 – Сніданок. Вільний день, який можна провести інакше.
Факультативно за додаткову плату пропонується:

а) - 09:00 – 22:30 -  Екскурсія «Мараморош – загадковий край» з Святковою вечерею  в “Колибі опришків”  на честь Різдва Христового  (1030 грн).
Маршрут пройде уздовж самої довгої закарпатської річки Тиси та її притоки Ріки. Туристи продегустують різні сорти сиру на сироварні в Ізі (тут можна погладити вівцю, сфотографуватися з козлом або конем). Село Іза — ще й знаменитий центр лозоплетіння, туристи, здивовані майстерністю його жителів, куплять тут сувеніри на пам’ять. В місті Хуст, який колись був столицею Карпатської України, побачать будівля Карпатської Січі, будинок Президента… Перед оточена оборонними стінами церквою ХIV сторіччя важко стримати захоплення! Побачать тут і Замкову гору з руїнами могутнього Хустського замку, який належав колись навіть знаменитого предка Дракули. В селі Данилово у туристів дух захопить від урочистої величі Миколаївської церкви (1779) – найвищою дерев’яної церкви України. На високому пагорбі розташувалася вона і немає серед дерев’яних храмів Закарпаття церкви з такими витонченими пропорціями, виразним силуетом і справді ракетно-космічної динамікою польоту в небо. Завершенням екскурсійного дня стане купання в басейні «Теплі води» села Велятино –термальна мінеральна вода змиє всю втому з тлінних тіл туристів. Святкова вечеря в “Колибі опришків” в с. Нижнє Селище на честь Різдва Христового.

б) -09:00 –17:00 – Факультативно за додаткову плату пропонується виїзд на гірськолижний комплекс «Плай» (400 грн +спорядження+ підйомник).
 
На території гірськолижного комплексу (600 м над рівнем моря) є кілька витягів,  найдовший з яких -  1200 м, перепад висот сягає 260 м.  Гірськолижні траси прокладено як для досвідчених лижників так і для початківців - червоні (середнього рівня), сині (легкі) та у верхній частині гори - чорні  (складні).  Використовуються підйомники фірми Doppelmayar довжиною близько 1 км. При бажанні можна використати підйомники як оглядові і, насолодившись краєвидами, повернутися донизу. Увага: спуск на санях заборонено! Можна відвідати музей Бойківської та гуцульської культури та чисельні кав`ярні. А які тут краєвиди, повітря, смереки!..

в) - 16:00 – 22:30 – Виїзд на Святкову вечерю на честь Різдва Христового в “Колибу опришків” (с. Нижнє Селище)  - 1030 грн

г) - 17:30-21:30 – Святкова вечеря на честь Різдва Христового в ресторані  “Креденс” (м. Мукачево) – 650 грн


4 день, 07.01.2019   ХРИСТОС  СЯ РОДИВ ! СЛАВІМО  ГО!

- 08:00 – Сніданок. Виселення з готелю.

- 09:00-19:00Екскурсія «Лумшори + Унгвар — древній град».
  
Дорога приведе до знаменитого пам'ятника листоноші в центрі м. Перечин, а там і до с. Лумшори недалеко. У цьому прекрасному куточку Карпат під полониною Руна, під шум гірської річки Туриці одні попаряться в чанах (11:30), під якими горить вогонь, інші – вип`ють чай з полонинських трав в колибі під , треті - зроблять дивовижні кадри на тлі мальовничих водоспаді...На західній околиці України на кордоні із Словаччиною розташувався Ужгород — обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і пам'ятниками історії та архітектури, що добре збереглися. Екскурсанти познайомляться з історичним центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам'ятники Ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Листу, католицьку церкву св. Георгія, кафедральний греко-католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної общини іудеїв. Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. Це єдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орильонами. Тут же, в залі зброї краєзнавчого музею, туристи побачать прекрасні його зразки серед яких дворучний меч XVI століття, списи, алебарди, кіраси, шпаги, і навіть особиста шабля Стефана Баторі, який переміг колись війська самого Івана Грозного.

-19:30 – Трансфер на залізничний вокзал м. Ужгород. Самостійний від’їзд

-20:30 – Трансфер на залізничний вокзал м. Мукачева. Самостійний від’їзд

 

У вартість включено:

- проживання- 3 ночі в готелі «Ретро»;
- харчування-
3 сніданки в готелі;
- екскурсійне і транспортне обслуговування за програмою;

- 2 дегустації: виробів з молока буйволиці на фермі; «Карпатський буйвол» та дегустація лекварів та ковбас на  екофермі у с. Ботар;
- комісія тур агентствам –
300 грн

Додатково оплачується (грн):
- вхідні квитки з дорослого / студента / школяра до Мукачівського замку «Паланок» — 40 /40/20,  на територію санаторія  "Карпати 15/15/10,  до Ужгородського замку 45 /35/20, музею народної архітектури та побуту 45 /35/20.

Факультативно пропонується (грн)
1. «Закарпатський вечір в  Замку кохання" – 400

2. Під час планової екскурсії «Смачний Севлюш» - купання в басейні з термальною мінеральною водою «Жайворонок» -200/100 (2 години), дегустація вина – 100;

3. Екскурсія «Мараморош – загадковий край» з Святковою вечерею  в “Колибі опришків”  на честь Різдва Христового - 1030. (Під час екскурсії  додатково оплачується дегустація сиру в с.Іза ОСГ Бараново - 75 грн/ос, купання в басейнах з термальною мінеральною водою - 200 грн/2 години)

4.Виїзд на  “ Плай” -  400 + оренда лиж від 100 + вартість 1 підйома на бугельному підйомнику – 60, крісельний- 80.  Абонемент на пів- дня (13:00-17:00) –  400 грн. Діти до 7 років у супроводі батьків – безкоштовно. Абонемент може використовуватися лише однією особою!);

5. Під час планової екскурсії «Лумшори + Унгвар — древній град»: чан в  Лумшорах- 250, дегустація вина – 100;

6. Різдвяна вечеря в “Колибі опришків”  з трансфером (с. Нижнє Селище)  - 1030, в ресторані  “Креденс” (м. Мукачево) – 650.

 

*Знижки та інше: Бронювання до 01.12.2018 р. – мінус 200 грн від вартості туру. Діти без місця в готелі і без включених дегустацій, але зі сніданком та ін. –  1895 грн до 01.12.2018 р. – 1695 грн

**Ціни вхідних квитків і  дегустацій дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!

***Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.

 

Контакти для інформації замовлення

0509014822

0989031224 – Ігор

 

 

 

 

 

 

Контакти

МКП "Екскурсія"
89600, Україна, Закарпатська обл., 
м.Мукачево,       пл.Федорова, 4
                            вул. Я. Мудрого, 32/2

infoЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(03131) 2-15-73, (050) 950-90-90, (050) 373-21-26

ЗАКАРПАТТЯ для всього світу!

Весь світ для ЗАКАРПАТЦІВ!

Карта google офісів

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…