ЗАКАРПАТТЯ ЧУДОВЕ ЗАВЖДИ!

збірний тур, 4 дні/3 ночі, Мукачево    

                             2600 грн. з людини                             

Початок  – щосуботи
      Збірний тур відбудеться при наявності хоча б двох туристів.

 Можливе і суто індивідуальне обслуговування двох туристів на легковому автомобілі – тоді вартість тура становить 3000 грн. з людини.

 

1 день, субота
- Зустріч групи біля вагона поїзда на ст. Мукачево. 
- 10:00*- 13:00* – Екскурсія “Місто над Латорицею”. Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1121 років) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають бажання, потерши бронзовий ґудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича.
- Трансфер до готелю. Розміщення у готелі (при наявності вільних місць — не чекаючи розрахункової години ще до екскурсії).
- Екскурсія “Романтика графського палацу”.  Туристи відвідають маєток мисливського палацу австрійських графів Шьонборн в урочищі Берегвар (нині — санаторій “Карпати”), де злічать усі його вікна, димарі, двері і вежі, із здивуванням згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись з Джерела Краси. Тут можна досхочу нафотографуватися весною — серед квітів сакури і магнолії, влітку — в зелені дубів, восени — у червоно-золотому різнобарв`ї буків, узимку — серед засніженої зелені смерек…

- Вільний час. Ночівля.

2 день, неділя
- 07:30 — Сніданок у готелі.
- 08:00 — 18:00 — Факультативно пропонується екскурсія “Синевир” (350 грн+ вхідні квитки)Гірське озеро Синевир, яке називають в народі Морським оком — це одне з семи природних чудес України. Маршрут до нього проходить через Вулканічний, а потім між Полонинським і Водороздільним хребтами Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, живописний водопад Шипот, на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі скуштують мінеральної води прямо з джерела.
Увага! Взимку
можлива заміна екскурсії “Синевир” виїздом на один з гірськолижних курортів: г. Плай (с. Плав`є); г. Гимба (с. Пилипець); г. Красія (с. Вишка). Катання на лижах, відпочинок. 
- Вільний час. Ночівля.


3 день, понеділок
08:30 – Сніданок у готелі.
10:00 — 16:00 —Екскурсія «Угорський чардаш».
На Закарпатті є містечко Берегово, де мешкають переважно угорці. Під час екскурсії відбудеться знайомство з видатними пам’ятками Берегсаса, історією, національними традиціями, культурою закарпатських угорців. Прикраса центру цього містечка – середньовічний собор Воздвиження Чесного Хреста з сонячним годинником, старовинна реформатська церква із зірочкою замість хреста на шпилі, помпезна будівля Королівського суду, «горбатий міст» – найстаріший на Закарпатті… У цьому місті можливе купання в басейні з термальною мінеральною водою і дегустація кращих закарпатських вин у справжньому підвалі. А ще в Берегово можна за додаткову плату продегустувати найкращі закарпатські вина в цьому трьохсотрічному “Старому підвалі”. Таких підвалів на вулиці Виноградній було колись близько двохсот і їх називали «господарськими». Дегустацію проводить справжній винороб, який знає не тільки толк у вині, а й приховану істину у ньому … У цьому місті можна ще й скупатися в басейні з термальною мінеральною водою.
- Вільний час. Ночівля. 

19:00 – 21: 00 —Факультативно пропонується атракція “Закарпатський вечір у Замку Кохання” . У програмі вечора — екскурсія по дорозі, яка вела з перевалу Руські ворота до замку Сент-Миклош XVст. Ви побачите Чинадієвський замок при факелах, мерехтливе світло яких вихопить з мороку століть таємниці і загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і спокусливих красунь. Ви навчитеся танцювати угорський танець Чардаш, розучите декілька народних закарпатських пісень, спробуєте бограч — національне угорське блюдо, зап’єте його вином із закарпатських підвалів. І усе це під аккомпанемент угорських, словацьких, русинських пісень у виконанні багатонаціонального ансамблю.

4 день, вівторок
– 08:30 — Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
– 
09:00* – 16:00* —Екскурсія «Унгвар — древній град». На західній околиці України на кордоні із Словаччиною розташувався Ужгород — обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і пам’ятниками архітектури, що добре збереглися. Екскурсанти познайомляться з історичним центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам’ятники Ліхтарнику, Миколайчику, Ференцу Листу, католицьку церкву св. Георгія, кафедральний греко-католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної общини іудеїв. Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. Це єдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орільонами. Тут же, в залі зброї краєзнавчого музею, туристи побачать прекрасні його зразки серед яких дворучний меч XVI століття, списи, алебарди, кіраси, шпаги, і навіть особиста шабля Стефана Баторі, який переміг колись війська самого Івана Грозного. З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури і побуту.
- 16:00* – Трансфер до залізничного вокзалу.

- Самостійний від’їзд.

У вартість включено:
- Проживання в стандартному номері одного з готелів: “Вишневий сад”, “Ретро” або “Аполлон” – 3 ночі;
– Харчування - 3 сніданки;
– Екскурсійне та транспортне обслуговування – за програмою;
- Комісія турагентствам.

Додатково оплачується:
- Вхідні квитки  в Мукачівський замок «Паланок» –
40/20 грн., на територію сан. «Карпати» і в мисливський замок графів Шенборнів – 15/10 грн, в Ужгородський замок – 45/35/20 грн., в музей Народної архітектури та побуту –35/25/15 грн. 

Пропонується факультативно:
- Екскурсія “Синевир”- 350 грн.+ вхідні квитки у заповідник Синевирське озеро – 15/5 грн., на водопад Шипот – 10/5 грн.
- Атракція «Закарпатський вечір у Замку Любові» – 350 грн. (при групі не меншніж 30 чол.).
– Купання в басейні з термальною мінеральною водою 1 година:  УСБ "Закарпаття" – 80/30/20 грн.2 год 130/30/20 або "Жайворонок"  1 год – 160 грн., 2 години180 грн.
– Дегустація вина в Берегові – від 80 грн.
– Прокат гірськолижного спорядження (100-150 грн.),  послуги підйомника ( 100/60 грн.).


Примітка – час, зазначений  значком *, залежить від часу приїзду та від`їзду туристів. 


Тел. для   зв`язку: 050-950-90-90,050-901-48-22, 098-903-12-24

Контакти

МКП "Екскурсія"
89600, Україна, Закарпатська обл., 
м.Мукачево,       пл.Федорова, 4
                            вул. Я. Мудрого, 32/2

infoЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(03131) 2-15-73, (050) 950-90-90, (050) 373-21-26

ЗАКАРПАТТЯ для всього світу!

Весь світ для ЗАКАРПАТЦІВ!

Карта google офісів

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…