ЧАРІВНЕ ЗАКАРПАТТЯ ШКОЛЯРАМ
4 дні / 3 ночі, Мукачево
Вартість нетто тура, грн

 

Група

«ВОДОЛІЙ»
3-4 місні зі зручностями
в номері
«Ретро»
2-3 місні номери
15+2 2 375
2 570
17+2 2 275
2 465
24+2 2 090
2  280

  

1 день
- *Прибуття групи на залізничний вокзал м. Мукачево на поїзді
- *
Екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1120 років) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивовижною історією та архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже всіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія котрого прикрашає Києво-Печерську лавру, загадають новорічні бажання , потерши бронзові гудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича.
-
Екскурсія “Романтика графського палацу”. Туристи побувають на території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнів, спробують порахувати всі його вікна, димарі, двері і вежі, з подивом згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись із Джерела Краси, досхочу нафотографуються серед засніженій зелені сосен і ялин …
- Розміщення в готелі.
-
Вечеря. Вільний час. Нічліг.

2 день
-08:30 – Сніданок в готелі.
- 09:00 – 14:00 – Екскурсія «Угорський чардаш».
На Закарпатті є містечко Берегово, де проживають переважно угорці. Під час екскурсії відбудеться знайомство з видатними пам’ятниками Берегсаса, історією, національними традиціями, культурою закарпатських угорців. Можливе купання в басейні з термальною мінеральною водою та дегустація кращих закарпатських вин у справжньому трьохсотлітньому “Старому підвалі”, під час якої туристи багато дізнаються про виноградарство, виноробство і культурі пиття вина (дітям подають виноградний сік).
- 17:00 – Вечеря.
Ночівля.

3 день
- 08:30 — Сніданок в готелі.
Факультативно за додаткову плату пропонується:
- 09:00 – 18:00-
Екскурсія «Водоспад Шипот і Боржавські полонини». Маршрут проходить звивистими дорогами Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, мальовничий водоспад Шипот, на повні груди вдихнуть чисте повітря і будуть здивовані як старовинною дерев'яною церквою так і суворим побутом сучасних верховинців. На крісельному гірськолижному підйомнику можна піднятися до неймовірних красот Боржавських полонин, що відкривається з гори Гимба і там, нагорі, відчути себе справжнім горцем, попиваючи гаряче вино (дітям-чай з полонинська трав) в гірській «Чайовні» над прірвою.
- Вечеря. Ночівля.

4 день
08:00 – Сніданок в готелі.
- *Екскурсія «Унгвар – древній град». На західній околиці України на кордоні зі Словаччиною розташувався Ужгород – обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і добре збереженими пам’ятками історії та архітектури. Екскурсанти познайомляться з ранковим центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам’ятники ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Лісту, католицьку церкву св. Георгія, кафедральні греко-католицький і православний собори Воздвиження Чесного Хреста, колишню синагогу ортодоксальної громади іудеїв … Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури та побуту.
- *Вечеря.
- *Трансфер на залізничний вокзал м. Мукачева.
- *Від’їзд на поїзді.

У вартість включено:
- Проживання в готелі – 3 ночі,
– Харчування – 3 сніданки, 4 вечері;
– Екскурсійне та транспортне обслуговування.

Додатково оплачується (грн):
- Вхідні квитки з дорослого/школяра в Ужгородський замок -45/35/20, музей народної архітектури та побуту — 45/35/20, мукачівський замок «Паланок» – 40/20 , на територію сан. «Карпати» і в мисливський замок графів Шенборнів – 15/10, в  , «Жайворонок – 200/100/0, дегустація вина – від 80.


Факультативно пропонується (грн) :
-
Екскурсія «Водоспад Шипот і Боржавські полонини» - 4600 з групи 15+2, 17+2. Додатково оплачуються вхідні квитки з дорослого/школяр на водоспад 10/5, на підйомник 80/60.

 Тел. для зв`язку (050) 950-90-90, (050 901-48-22) 

Контакти

МКП "Екскурсія"
89600, Україна, Закарпатська обл., 
м.Мукачево,       пл.Федорова, 4
                            вул. Я. Мудрого, 32/2

infoЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(03131) 2-15-73, (050) 950-90-90, (050) 373-21-26

ЗАКАРПАТТЯ для всього світу!

Весь світ для ЗАКАРПАТЦІВ!

Карта google офісів

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…