НАРЦИСИ – КРАСА ЗАКАРПАТТЯ 

збірний тур для індивідуальних туристів, Мукачево
29.04. 2017 - 02.05.2017 - (ТУР ЗАКРИТО)

4 дні/ 3 ночі – 2500 грн.

 

1 день, субота, 29.04.17
- Зустріч групи біля вагона поїзда на ст. Мукачево. Трансфер до готелю. Розміщення у готелі (при наявності вільних місць — не чекаючи розрахункової години).
- Екскурсія “Місто над Латорицею”. Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1120 років) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають бажання, потерши бронзові гудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича.
Екскурсія “Романтика графського палацу”.Туристи відвідають маєток мисливського палацу австрійських графів Шьонборн в урочищі Берегвар (нині — санаторій “Карпати”), де злічать усі його вікна, димарі, двері і вежі, із здивуванням згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись з Джерела Краси. Весною тут можна досхочу нафотографуватися серед квітів сакури, магнолії, молодої зелені дубів, буків і смерек…
- Пропонується факультативно атракція «Закарпатський вечір у Замку любові». У програмі вечора – екскурсія по замку Сент-Міклош ХV століття при факелах, мерехтливе світло яких ледве вихопить з мороку століть секрети і загадки знаменитих його власників, романтичні історії лицарів і красунь про які пліткувати свого часу вся Європа. У програму входить також розучування елементів угорського танцю Чардаш, народної закарпатської пісні. Зголоднілі туристи спробують бограч – національне угорське блюдо, запивши його вином із закарпатських підвалів під угорські, словацькі, русинські пісні у виконанні інтернаціонального ансамблю.
Вільний час. Ночівля.

2 день, неділя, 30.04.17

ХРИСТОС ВОСКРЕС!
- 07:30 — Сніданок у готелі.
- 08:30 — 17:00 — Екскурсія “Квітуче Закарпаття”.
Маршрут пройде вздовж найбільшої закарпатської ріки Тиси та її притоки Ріки. Туристи продегустують різні сорти сиру  на сироварні в Ізі (тут можна погладити вівцю, сфотографуватися з козлом або конем). Село Іза — ще й знаменитий центр лозоплетіння, туристи, здивовані майстерністю його жителів,  купляь тут сувеніри на пам`ять. Туристи відвідають єдину в Україні оленячу ферму, або, якщо на час екскурсії розквітнуть нарциси – Долину нарцисів — єдине місце в Європі, де в дикій природі на рівнині росте і на початку травня цвіте нарцис вузьколистий. В місті Хуст, яке колись було столицею Карпатської України, побачать будівлю Карпатської Січі, будинок Президента… Перед оточеною оборонними мурами церквою  ХIV століття важко втриматись від захвату! Побачать туристи і Замкову гору з руїнами могутнього Хустського замку, який належав колись навіть предку славнозвісного Дракули. Подальший маршрут пройде через с. Велика Копаня з його Джерелом близнюків, повз руїни Королівського замку Ньолаб, через м. Виноградово (в минулому – Севлюш), де подорожуючі побачать руїни замку Канко ХIV сторіччя, палац барона Перені, старовинні церкви різних конфесій, пам`ятник Виноробу, квітучі сади самого теплого району Закарпаття.
- 17:00 – 21:00 — Екскурсія «Угорський чардаш». 
На Закарпатті є містечко Берегово, де мешкають переважно угорці. Під час екскурсії відбудеться знайомство з видатними пам’ятками Берегсаса, історією, національними традиціями, культурою закарпатських угорців. Прикраса центру цього містечка – середньовічний собор Воздвиження Чесного Хреста з сонячним годинником, старовинна реформатська церква із зірочкою замість хреста на шпилі, помпезна будівля Королівського суду, «горбатий міст» – найстаріший на Закарпатті… У цьому місті можливе купання в басейні з термальною яка змиє втому цього довгого дня.
- Ночівля.

3 день, понеділок, 01.05.17
– 08:30 — Сніданок у готелі. Вільний день.
- 09:00 – 20:00 – Факультативно пропонується екскурсія “Озеро Синевир та водопад Шипот”. Гірське озеро Синевир, яке називають в народі Морським оком — це одне з семи природних чудес України. Маршрут до нього проходить звивистими дорогами Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, живописний водоспад Шипот, на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі скуштують мінеральної води прямо з джерела та будуть здивовані як старовинною дерев’яною церквою так і суворим побутом сучасних верховинців. При бажанні тут можна побачити навіть бурих ведмедів, які живуть в оточеному надійною огорожею лісі єдиного в Україні реабілітаційного центру. Якщо вистачить часу, сил і грошей – туристи можуть навіть піднятися на  крісельному гірськолижному підйомнику до неймовірних красот Боржавських полонин, які відкриваються з гори Гимба і там, наверху, відчути себе справжніми горцями, попиваючи гарячий чай у «Чайовні» над прірвою.

4 день, вівторок, 02.05.17
- 08:30 – Сніданок у готелі.
- 10:00* — 17:00* — Екскурсія «Унгвар — древній град». На західній околиці України на кордоні із Словаччиною розташувався Ужгород — обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і пам’ятниками архітектури, що добре збереглися. Екскурсанти познайомляться з історичним центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам’ятники Ліхтарнику, Миколайчику, Ференцу Листу, католицьку церкву св. Георгія, кафедральний греко-католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної общини іудеїв. Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. Це єдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орільонами. Тут же, в залі зброї краєзнавчого музею, туристи побачать прекрасні його зразки серед яких дворучний меч XVI століття, списи, алебарди, кіраси, шпаги, і навіть особиста шабля Стефана Баторі, який переміг колись війська самого Івана Грозного. З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури і побуту. Трансфер групи до залізничного вокзалу Мукачева або Ужгорода. Самостійний від’їзд.

У вартість включено:
- Проживання в стандартному номері готелю:

«Вишневий сад»або “Ретро”, “Аполлон” – 3 ночі ;
– Харчування – 3 сніданки;
– Екскурсійне та транспортне обслуговування – за програмою;
– Комісія турагентствам.

Додатково оплачується (грн):
- Вхідні квитки з дорослого /студента/школяра в Мукачівський замок «Паланок» – 40/20, на територію сан. «Карпати» і в мисливський замок графів Шенборнів – 10/7 , в Ужгородський замок – 35/25/15 , в музей народної архітекту0ри та побуту – 25/15/10, в Долину нарцисів 30/25/20 , на Оленячу ферму -20/10.

Факультативно пропонується:
- Атракція «Закарпатський вечір у Замку кохання» – 3 години,
– Купання в басейні з термальною мінеральною водою «Жайворонок – 140/70 грн.,
– Дегустація сиру в Ізі – 50 грн.
- Екскурсія “Озеро Синевир та водопад Шипот” – 250 грн.+ вх. квитки 25/10 грн.

Тел. : 050-950-90-90, 050-901-48-22, 098-903-12-243-12-24

 

 

 

Контакти

МКП "Екскурсія"
89600, Україна, Закарпатська обл., 
м.Мукачево,       пл.Федорова, 4
                            вул. Я. Мудрого, 32/2

infoЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(03131) 2-15-73, (050) 950-90-90, (050) 373-21-26

ЗАКАРПАТТЯ для всього світу!

Весь світ для ЗАКАРПАТЦІВ!

Карта google офісів

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…