Print this page

Фестиваль меду та вина «СОНЯЧНИЙ НАПІЙ – 2019»
Груповий тур   - 2 дня/1 ніч

Фестиваль меду і вина «Сонячний напій» – це традиційний весняний фестиваль для Закарпаття, який уже 16 років поспіль збирає найкращих виноробів і бджолярів! Тут ви зможете покуштувати вишукані сорти закарпатських вин, спробувати справжній мед, придбати смачний сир, який чудово поєднується з винними напоями, і, звичайно ж, купити різні сувеніри та подарунки для друзів і близьких. Подія відбудеться недалеко від Липовій алеї , на Набережній Незалежності, якраз в період цвітіння сакури . В рамках фестивалю також пройде і церемонія нагородження в номінаціях за краще «Червоне вино», «Десертне вино», «Біле вино» і «Медовуху».

Вартість туру нетто на 1 туриста, грн.

при розміщенні в готелях “Ретро”“Аметист”, “Аполлон”

Кількість днів/ночей, харчування Кількість туристів / вартість на 1 людину
16+1 24+1 40+2

2 дні / 1 ніч,
1 сніданок

Готель економ класу “Аметист”, “Аполлон” - “Аметист”, “Аполлон” - “Аметист”, “Аполлон”
810 965 - 810 - 945

 1 день

-Зустріч групи на ст. м. Мукачево у вагона № поїзда № . Трансфер в готель.
- Розміщення в готелі.
-
Екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім ( 1121 років) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже всіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво – Печерську лавру, загадають бажання, потерши бронзові ґудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича, познайомляться з історією і життям діючого Свято – Миколаївського жіночого монастиря.
Кельти, гали, друїди … Ці слова найчастіше пов’язують з Шотландією, Ірландією чи Францією, а між тим, в жилах мукачівців теж тече кров цього гордого народу – з третього століття до нашої ери між горами Галиш і Ловачка знаходився самий східний кельтський опідум в Європі.
- Пропонуємо факультативно дегустацію фруктових паленок і настоянок (сливовиця, кедровка, черешнівка, дічковка, хурмовка…), а також кількох видів вермуту приготовленого на трьох десятках трав в дегустаційному залі ” Кельтський двір під Ловачкою” . Дегустація проходить в старовинному сорока п`яти метровому підвалі біля підніжжя Ловачки , на схилах якої вже більше ніж 500 років вирощують виноград.
- Ночівля.

 2 день
- 08:30 – Сніданок в готелі.
- 09:00-16:30 -
Екскурсія ” Унгвар – древній град”. На західній околиці України на кордоні зі Словаччиною розташувався Ужгород – обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і добре збереженими пам’ятками історії та архітектури. Екскурсанти познайомляться з центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо , пам’ятники ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Лісту, католицьку церкву св. Георгія, кафедральний греко- католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної громади. Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. Це єдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орільонамі. Тут же , в залі зброї краєзнавчого музею, туристи познайомляться з прекрасними його зразками серед яких дворучний меч XVI століття, піки, алебарди, кіраси, шпаги, і навіть особиста шабля Стефана Баторі, що переміг колись самого Івана Грозного… З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури та побуту.
-11:00-14:00 – Перерва в екскурсії. Участь у традиційному фестивалі меду та вина ” Сонячний напій– 2019».
- 16:30 – Трансфер до залізничного вокзалу в Мукачеві.
- Від’їзд на поїздах № …

У вартість включено:
- Проживання у готелі « Вишневий сад » , «Ретро» , «Аполлон» – 1 ніч
- Харчування – 1 сніданок ;
- Екскурсійне та транспортне обслуговування.

Додатково оплачується(грн):
- Вхідні квитки в Мукачівський замок « Паланок» -40/20, Ужгородський замок- 45/35/20 , Етнографічний музей- 35/25/15 .

Факультативно пропонується:
- дегустація в “Кельтському дворі” – 200 грн.Тел.: (050) 950-90-90, (050) 901-48-22, (098) 903-12-24

6 Фестиваль вина та меду “Сонячний напій” (квітень травень)
SN Zast
Festival 199 0
P 40534 1 Slidertop2
Фонарщик
замок паланок
паланок
ужгородський замок

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…