«ЕКСКУРСІЙКА ДО УПАДУ»

5 днів /4 ночі, розміщення в Мукачеві

Груповий тур

Цінова пропозиція – 2018, ціна нетто, грн.

 

 Кількість 

днів/ночей/харчування

Кількість туристів / вартість на 1 туриста
16+1 24+1 40+2
5 днів/ 4 ночі/4 сніданки 2 990 2 840 2 4751 день
Зустріч групи біля вагону поїзда на з/д вокзалі Мукачева, трансфер в готель.
Розміщення.
-  
Екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1121 років) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами, прекрасно відреставрований замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже всіх країн центральної Європи – видатний пам’ятник архітектури і фортифікації, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, познайомляться з історією і життям діючого Свято – Миколаївського жіночого монастиря.
- Вільний час. Нічліг.

2 день

-Сніданок. 
- Екскурсія «В долину Тиси».
 Маршрут пройде уздовж найбільшої закарпатської річки Тиси, її притоки Ріки з відвідинами єдиної на Україні оленячої ферми, села Іза – визнаного центру лозоплетіння Закарпаття, відвідають, за бажанням, єдину на Україні сироварню в селі Нижнє Селище, де роблять справжній швейцарський сир, що визнається самими швейцарцями з дегустацією трьох його сортів за додаткову плату. Потім туристи побачать руїни Хустського замку, що колись належав предкам кровожерливого Дракули.
- Вільний час. Нічліг.

3 день

-Сніданок.
- Екскурсія «Угорський Чардаш»
 в м. Берегово, знайомство з традиціями і національною культурою закарпатських угорців. Купання в басейні з термальною мінеральною водою за додаткову плату. Можлива дегустація вина в «Старому підвалі» в Берегово за додаткову плату.
- Вільний час. Нічліг.

4 день

-Сніданок.
- Екскурсія «Унгвар – древній град».
 На західній околиці України на кордоні із Словаччиною розташувався Ужгород – обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією, пам’ятниками історії та архітектури, що добре збереглися. Екскурсанти познайомляться з Ужгородським замком, музеями – краєзнавчим і народної архітектури та побуту. По дорозі можлива дегустація закарпатських вин в дегустаційному залі «Леанка» в с . Середнє з короткою екскурсією по винних підвалах, можлива дегустація і в дегустаційному залі «Шардоне» в центрі Ужгороду (за додаткову плату).
- Вільний час. Нічліг.

5 день

-Сніданок. Виселення з готелю. 
-
Екскурсія «Синевир». Гірське озеро Синевир, яке називають в народі Морським оком – це одне з семи природних чудес України. Маршрут до нього проходить через Вулканічний та між Полонинським і Водороздільним хребтами Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, живописний водоспад Шипот, на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі скуштують мінеральної води прямо з джерел.
- Трансфер до залізничного вокзалу станції Воловець.
- Від’їзд з Воловця.

У вартість включено:
-проживання в готелі зі зручностями в номері  «Ретро», «Аполлон», «Альфа» – 4 ночі;
- харчування – 4 сніданки;
- екскурсійне обслуговування;
-транспортне обслуговування.

Додатково оплачується (грн):
-вхідні квитки в Мукачівський замок «Паланок»- 40/20, Ужгородський замок- 45/35/20, етнографічний музей-35/25/15, в басейни з термальною мінеральною водою -160 (1 годин), 180 (2 години) в нац. парк «Синевир» - 15/10, на водоспад « Шипот»-10/5, дегустація сиру в сироварні с. Нижне Селище-55/55, вина в «Старому підвалі» м. Берегово-80/40 (сік).Тел. для зв`язку (050) 950-90-90, (050 901-48-22)

 

 

Контакти

МКП "Екскурсія"
89600, Україна, Закарпатська обл., 
м.Мукачево,       пл.Федорова, 4
                            вул. Я. Мудрого, 32/2

infoЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(03131) 2-15-73, (050) 950-90-90, (050) 373-21-26

ЗАКАРПАТТЯ для всього світу!

Весь світ для ЗАКАРПАТЦІВ!

Карта google офісів

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…