Ціновапропозиція по туру

«Долина нарцисів-4» - 2018  (нетто, грн.)

при розміщенні в готелях“Водолій”/ “Аметист”,“Аполлон”,“Вишневий сад”   

Кількість днів/ночей, харчування Кількість туристів / вартість на 1 людину
16+1 24+1 40+2

4 дні/ 3 ночі, 

сніданки,1 обід

“Водолій” “Аметист”, “Аполлон”, “Вишневий сад” “Водолій” “Аметист”, “Аполлон”, “Вишневий сад” “Водолій” “Аметист”, “Аполлон”, “Вишневий сад”
1 240 1 425 945 1  175 - 1 140

 

1 день

-Зустріч в Мукачево біля вагона поїзда.

-12:00-16:00 - Екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1121 років) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають бажання, потерши бронзові гудзик сажотруса і палець князя Федора Корятовича, познайомляться з історією та життям діючого Свято-Миколаївського жіночого монастиря.

- Вільний час. Розміщення  в готелі. Ночівля.

2 день

-08:30 – Сніданок.

-09:00-20:00 - Екскурсія “Синевир”Гірське озеро Синевир, яке називають в народі Морським оком — це одне з семи природних чудес України. Маршрут до нього проходить через Вулканічний та між Полонинським і Водороздільним  хребтами Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, живописний водоспад Шипот, на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі скуштують мінеральної води прямо з джерела. Можливий обід у колибі неподалік від озера (за додаткову плату).

- Вільний час. Ночівля.

3 день

-08:30-09:00 - Сніданок.

-09:00-15:00 - Екскурсія «Долина нарцисів». Маршрут пройде вздовж найбільшої закарпатської ріки Тиси та її притоки Ріки. Туристи побувають (факультативно за додаткову плату ) на єдиній в Україні сироварні, де готують справжній швейцарський сир, та продегустують різні його сорти. Відвідають єдину в Україні оленячу ферму де можна побачити ціле стадо цихтварин, в селі Іза — знаменитому центрі лозоплетіння, здивуються майстерності його жителів й куплять на пам`ять сувеніри. Туристи відвідають Долину нарцисів — єдине місце в Європі, де в дикій природі на рівнині росте і на початку травня цвіте нарцис вузьколистий . В місті Хуст, яке колись було столицею України (Карпатської), важко утриматись від захвату  перед оточеною оборонними мурами церквою  ХIV сторіччя, туристи побачать і Замкову гору з руїнами могутнього Хустського замку, який належав колись предку славнозвісного Дракули, і незвичний квартал епохи Чехо-Словаччини.

-12:30-13:30 -  Обід в кафе в центріміста Хуст під час екскурсії.

-17:00-21:00 - Екскурсія «Угорський чардаш» в м. Берегово. На Закарпатті є містечко Берегово, де мешкають переважно угорці. Під час екскурсії відбудеться знайомство з видатними архітектурними пам’ятками Берегсаса, історією, національними традиціями, культурою закарпатських угорців. Можливе купання у басейні з термальною мінеральною водою і дегустація кращих закарпатських вин.

- Вільний час. Ночівля.

 

4 день

- 08:30 —Сніданок.

- 09:00- 16:00 - Екскурсія “Унгвар – древній град”.  На західній околиці України на кордоні із Словаччиною розташувався Ужгород — обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і пам’ятниками історії і архітектури, що добре збереглися. Екскурсанти познайомляться з історичним центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам’ятники Ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Листу, католицьку церкву св. Георгія, кафедральний греко-католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної общини іудеїв. Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. Це єдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орильонами. Тут же, в залізброїкраєзнавчого музею, туристипобачатьпрекраснійогозразкисередякихдворучний меч XVI століття, списи, алебарди, кіраси, шпаги, і навітьособисташабля Стефана Баторі, якийпереміг колись війська самого Івана Грозного. З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури і побуту.

 

У вартість включено:

-проживання в готелі-3 ночі;

-харчування -1 обід, 3сніданки;

-екскурсійне і транспортне обслуговування, трансфер.

Додатково оплачується (грн):

-Вхідні квитки з дорослого/зі школяра до Мукачівського замку «Паланок» —40/20 , в Долину нарцисів 30/25, на Оленячу ферму 25/15, до басейну з термальною мінеральною водою протягом 1-ї години в УСБ “Закарпаття” 80/40 , “Жайворонок” -180/90 , в заповідник “Синевир” — 21 /6 , на водоспад Шипот — 10 /5 ,

- дегустація вина у «Старому підвалі» м. Берегово 50/25 (сік), дегустація сиру – 55/55.Контакти

МКП "Екскурсія"
89600, Україна, Закарпатська обл., 
м.Мукачево,       пл.Федорова, 4
                            вул. Я. Мудрого, 32/2

infoЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(03131) 2-15-73, (050) 950-90-90, (050) 373-21-26

ЗАКАРПАТТЯ для всього світу!

Весь світ для ЗАКАРПАТЦІВ!

Карта google офісів

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…