Print this page

Цінова пропозиція по туру
«Долина нарцисів-2»-
2018 (нетто, грн.)

при розміщенні в готелях “Водолій”/ “Аметист”, “Аполлон”, “Вишневий сад”

 

Кількість днів/ночей, харчування Кількість туристів / вартість на 1 людину
16+1 24+1 40+2

2 дні / 1 ніч,

1 сніданок,1 обід, 1 вечеря

“Водолій” “Аметист”, “Аполлон”, “Вишневий сад” “Водолій” “Аметист”, “Аполлон”, “Вишневий сад” “Водолій” “Аметист”, “Аполлон”, “Вишневий сад”
1 240 1 425 945 1  175 - 1 140

 

1 день

-Зустріч в Мукачево біля вагона поїзда.

-10:00-17:00-Екскурсія «Долина нарцисів»Маршрут пройде вздовж найбільшої закарпатської ріки Тиси та її притоки Ріки. Туристи побувають (факультативно за додаткову плату ) на єдиній в Україні сироварні, де готують справжній швейцарський сир, та продегустують різні його сорти. Відвідають єдину в Україні оленячу ферму де можна побачити ціле стадо цих тварин, в селі Іза — знаменитому центрі лозоплетіння, здивуються майстерності його жителів й купляь на пам`ять сувеніри.Туристи відвідають Долину нарцисів — єдине місце в Європі, де в дикій природі на рівнині росте і на початку травня цвіте нарцис вузьколистий . В місті Хуст, яке колись було столицею України (Карпатської), важко утриматись від захвату  перед оточеною оборонними мурами церквою  ХIV сторічча, туристи побачать і Замкову гору з руїнами могутнього Хустського замку, який належав колись предку славнозвісного Дракули, і незвичний квартал епохи Чехо-Словаччини.

-12:30-13:30-Обід в кафе в центрі міста Хуст під час екскурсії.

-17:00-21:00- Екскурсія «Угорський чардаш» в м. Берегово. На Закарпатті є містечко Берегово, де мешкають переважно угорці. Під час екскурсії відбудеться знайомство з

видатними архітектурними пам’ятками Берегсаса, історією, національними традиціями, культурою закарпатських угорців. Можливе купання у басейні з термальною мінеральною водою і дегустація кращих закарпатських вин.

-21:00-Вечеря. Розміщення у готелі. Вільний час. Ночівля.

2 день

-09:00-Сніданок. Вільний час. Виселення з готеля.

-12:00-16:00 - Екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1120 років) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-печерську Лавру, загадають бажання, потерши бронзові гудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича, познайомляться з історією та життям діючого Свято-Миколаївського жіночого монастиря.

-16:00 - Трансфер до залізничного вокзалу.

-Від`їзд з Мукачева поїздами № 82, 100,107, 13.

 

У вартість включено:
- проживання у готелі – 1 ніч;
- харчування -1 обід, 1 вечеря, 1 сніданок;
- екскурсійне і транспортне обслуговування, трансфер.

 

Додатково оплачується (грн):

Вхідні квитки з дорослого / зі школяра до Мукачівського замку «Паланок» — 40/20 , в Долину нарцисів 30/25, на Оленячу ферму 25/15, дегустація сиру – 55, вина – 55 /25 (сік), до басейну з термальною мінеральною водою протягом 1-ї години : УСБ “Закарпаття” 80/40, “Жайворонок” -160/80.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                             

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…