Print this page
ЧАРІВНЕ ЗАКАРПАТТЯ ШКОЛЯРАМ

ЧАРІВНЕ ЗАКАРПАТТЯ ШКОЛЯРАМЧАРІВНЕ ЗАКАРПАТТЯ ШКОЛЯРАМ
4 дні / 3 ночі,

Мукачево
Вартість нетто тура, грн

                    
Група Хостел або недорогий готель
3-4 місні
зі зручностями
в номері 
«Ретро»
2-3 місні
15+2 2 0375 2 750
17+2 2 0375 2 465
24+2 2090 2 280

 

1 день 

- *Прибуття групи на залізничний вокзал м. Мукачево на поїзді
- *
Екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1120 років) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивовижною історією та архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже всіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія котрого прикрашає Києво-Печерську лавру, загадають новорічні бажання , потерши бронзові гудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича.
-
Екскурсія “Романтика графського палацу”. Туристи побувають на території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнів, спробують порахувати всі його вікна, димарі, двері і вежі, з подивом згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись із Джерела Краси, досхочу нафотографуються серед засніженій зелені сосен і ялин …
- Розміщення в готелі.
-
Вечеря. Вільний час. Нічліг.

2 день
-08:30 – Сніданок в готелі.
- 09:00 – 14:00 – Екскурсія «Угорський чардаш».
На Закарпатті є містечко Берегово, де проживають переважно угорці. Під час екскурсії відбудеться знайомство з видатними пам’ятниками Берегсаса, історією, національними традиціями, культурою закарпатських угорців. Можливе купання в басейні з термальною мінеральною водою та дегустація кращих закарпатських вин у справжньому трьохсотлітньому “Старому підвалі”, під час якої туристи багато дізнаються про виноградарство, виноробство і культурі пиття вина (дітям подають виноградний сік).
- 17:00 – Вечеря.
Ночівля.

3 день
- 08:30 — Сніданок в готелі.
Факультативно за додаткову плату пропонується:
- 09:00 – 18:00-
Екскурсія «Водоспад Шипот і Боржавські полонини». Маршрут проходить звивистими дорогами Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, мальовничий водоспад Шипот, на повні груди вдихнуть чисте повітря і будуть здивовані як старовинною дерев'яною церквою так і суворим побутом сучасних верховинців. На крісельному гірськолижному підйомнику можна піднятися до неймовірних красот Боржавських полонин, що відкривається з гори Гимба і там, нагорі, відчути себе справжнім горцем, попиваючи гаряче вино (дітям-чай з полонинська трав) в гірській «Чайовні» над прірвою.
- Вечеря. Ночівля.

4 день
08:00 – Сніданок в готелі.
- *Екскурсія «Унгвар – древній град». На західній околиці України на кордоні зі Словаччиною розташувався Ужгород – обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і добре збереженими пам’ятками історії та архітектури. Екскурсанти познайомляться з ранковим центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам’ятники ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Лісту, католицьку церкву св. Георгія, кафедральні греко-католицький і православний собори Воздвиження Чесного Хреста, колишню синагогу ортодоксальної громади іудеїв … Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури та побуту.
- *Вечеря.
- *Трансфер на залізничний вокзал м. Мукачева.
- *Від’їзд на поїзді.

У вартість включено:
- Проживання в готелі – 3 ночі,
– Харчування – 4 сніданки, 4 вечері;
– Екскурсійне та транспортне обслуговування.

Додатково оплачується (грн):
- Вхідні квитки з дорослого/школяра в Ужгородський замок -45/35/20, музей народної архітектури та побуту — 35/25/15, мукачівський замок «Паланок» – 40/20 , на територію сан. «Карпати» і в мисливський замок графів Шенборнів – 15/10,Жайворонок – 200/100, дегустація вина – 100/80.


Факультативно пропонується (грн) :
-
Екскурсія «Водоспад Шипот і Боржавські полонини» - 4600 з групи 15+2, 17+2.  Для групи 24+2 - 5200 грн    Додатково оплачуються вхідні квитки з дорослого/школяр на водоспад 10/5, на підйомник 100/60.

 

Примітка*: час прибуття і відправки поїзда уточнити. 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…