Print this page

«ЕКСКУРСІЙКА ДО УПАДУ»

5 днів /4 ночі, розміщення в Мукачеві

Груповий тур

Цінова пропозиція – 2018, ціна нетто, грн.

 

 Кількість 

днів/ночей/харчування

Кількість туристів / вартість на 1 туриста
16+1 24+1 40+2
5 днів/ 4 ночі/4 сніданки 3450 3010 31051 день
Зустріч групи біля вагону поїзда на з/д вокзалі Мукачева, трансфер в готель.
Розміщення.
-  
Екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1121 років) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами, прекрасно відреставрований замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже всіх країн центральної Європи – видатний пам’ятник архітектури і фортифікації, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, познайомляться з історією і життям діючого Свято – Миколаївського жіночого монастиря.
- Вільний час. Нічліг.

2 день

-Сніданок. 
- Екскурсія «В долину Тиси».
 Маршрут пройде уздовж найбільшої закарпатської річки Тиси, її притоки Ріки з відвідинами єдиної на Україні оленячої ферми, села Іза – визнаного центру лозоплетіння Закарпаття, відвідають, за бажанням, єдину на Україні сироварню в селі Нижнє Селище, де роблять справжній швейцарський сир, що визнається самими швейцарцями з дегустацією трьох його сортів за додаткову плату. Потім туристи побачать руїни Хустського замку, що колись належав предкам кровожерливого Дракули.
- Вільний час. Нічліг.

3 день

-Сніданок.
- Екскурсія «Угорський Чардаш»
 в м. Берегово, знайомство з традиціями і національною культурою закарпатських угорців. Купання в басейні з термальною мінеральною водою за додаткову плату. Можлива дегустація вина в «Старому підвалі» в Берегово за додаткову плату.
- Вільний час. Нічліг.

4 день

-Сніданок.
- Екскурсія «Унгвар – древній град».
 На західній околиці України на кордоні із Словаччиною розташувався Ужгород – обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією, пам’ятниками історії та архітектури, що добре збереглися. Екскурсанти познайомляться з Ужгородським замком, музеями – краєзнавчим і народної архітектури та побуту. По дорозі можлива дегустація закарпатських вин в дегустаційному залі «Леанка» в с . Середнє з короткою екскурсією по винних підвалах, можлива дегустація і в дегустаційному залі «Шардоне» в центрі Ужгороду (за додаткову плату).
- Вільний час. Нічліг.

5 день

-Сніданок. Виселення з готелю. 
-
Екскурсія «Синевир». Гірське озеро Синевир, яке називають в народі Морським оком – це одне з семи природних чудес України. Маршрут до нього проходить через Вулканічний та між Полонинським і Водороздільним хребтами Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, живописний водоспад Шипот, на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі скуштують мінеральної води прямо з джерел.
- Трансфер до залізничного вокзалу станції Воловець.
- Від’їзд з Воловця.

У вартість включено:
-проживання в готелі зі зручностями в номері «Аполлон», «Альфа» – 4 ночі;
- харчування – 4 сніданки;
- екскурсійне обслуговування;
-транспортне обслуговування.

Додатково оплачується (грн):
-вхідні квитки в Мукачівський замок «Паланок»- 40/20, Ужгородський замок- 45/35/20, етнографічний музей-35/25/15, в басейни з термальною мінеральною водою -200/ 2 години,  в нац. парк «Синевир» - 25/10, на водоспад « Шипот»-10/5, дегустація сиру в сироварні с. Нижне Селище-75/55, вина в «Старому підвалі» м. Берегово-100/60 (сік).Тел. для зв`язку (050) 950-90-90, (050 901-48-22)

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…